Co program umí?

Průvodce programemPrůvodce programem

Ke stažení...

Demoverze Aconto ke staženíAconto Demoverze

Aconto Free ke staženíAconto Free

Aconto konzultace

Objednat

 

Příklady řešení 

Pro živnostníky

Faktury i pokladní doklady chci vystavovat bez potřeby znalosti účetnictví. Zapisuji přijaté faktury, které chci hradit on-line příkazem. Zaúčtování dokladů raději svěřím účetní firmě, které chci exportovat veškeré doklady...

Výhody a příklady cen sestav

 

Pro firmy

Zpracováváme evidenci dokladů. Banku řešíme on-line. Vedeme daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví. Potřebujeme správu práv uživatelů, mzdy a sklady. 

Výhody a příklady cen sestav

 
Pro účetní firmy

Zpracováváme účetnictví různým typům subjektů od živnostníků až po větší firmy. Chceme mít možnost přizpůsobení programu i importu dokladů od zákazníků. Zpracováváme mzdy.

Výhody a příklady cen sestav

Ekonomický software ACONTO Free

ACONTO® Free je verze systému ACONTO poskytovaná zdarma. Je vhodná pro vedení účetnictví a ekonomické agendy velmi malých firem nebo drobných podnikatelů. Obsahuje moduly Evidence (fakturace, objednávky, pokladna, bankovní výpisy a zpracování DPH), Podvojné účetnictví a modul Daňová evidence příjmů a výdajů.

ACONTO® Free je ideálním programem pro živnostníky a začínající společnosti, vyznačuje se jednoduchým ovládáním a funkční vyspělostí.

Výhodou je též možnost přenosu primárních dokladů (např. faktur, pokladních dokladů, výdejek, dodacích listů apod..) z programu ACONTO® Free do programů ACONTO® MSP či ACONTO® Corporate , čehož lze využít v případě, kdy Vám účetnictví na jednom z nich zpracovává účetní firma.

Provnání jednotlivých verzí programu naleznete zde.

Všechny produkty mají stejné prostředí i ovládání. U verzí ACONTO® MSP a ACONTO® Corporate má zákazník na výběr z modulů: Evidence, Podvojné účetnictví, Daňová evidence příjmů a výdajů, Evidence majetku, Mzdy, Sklad, Kasa a Správce. Veškeré moduly (i pro verzi ACONTO® Free) jsou trvale zdokonalovány a aktualizovány jak po stránce funkční, tak v návaznosti na legislativní změny. Doporučujeme tedy pravidelnou aktualizaci na www.aconto.cz

Verze ACONTO® Free umožňuje zpracování až 400 dokladů ve dvou řadách v každé z evidencí (např. u vydaných faktur to mohou být faktury a zálohové faktury) a zařazení až 1000 adres do těmito evidencemi využívaného adresáře.

Služby a servis poskytované verzi Aconto Free

Placené služby:

Servisní služby Ceník služeb a servisních prací Oprava dodaných dat

Oprava dodaných dat:

Vzdálená správa - technologie společnosti TeamViewer

Přístup ke vzdálenému počítači pomocí technologie společnosti TeamViewer

Školení

ACONTO konzultace