Co program umí?

Průvodce programemPrůvodce programem

Ke stažení...

Demoverze Aconto ke staženíAconto Demoverze

Aconto Free ke staženíAconto Free

Příklady řešení 

Pro živnostníky

Faktury i pokladní doklady chci vystavovat bez potřeby znalosti účetnictví. Zapisuji přijaté faktury, které chci hradit on-line příkazem. Zaúčtování dokladů raději svěřím účetní firmě, které chci exportovat veškeré doklady...

Výhody a příklady cen sestav

 

Pro firmy

Zpracováváme evidenci dokladů. Banku řešíme on-line. Vedeme daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví. Potřebujeme správu práv uživatelů, mzdy a sklady. 

Výhody a příklady cen sestav

 
Pro účetní firmy

Zpracováváme účetnictví různým typům subjektů od živnostníků až po větší firmy. Chceme mít možnost přizpůsobení programu i importu dokladů od zákazníků. Zpracováváme mzdy.

Výhody a příklady cen sestav

Účetní, ekonomický a informační software Aconto

Aconto pro Windows je účetní, ekonomický a informační software pro malé, střední i velké firmy.

Systémy ACONTO jsou nejen modulární, ale současně jsou nabízeny i v několika verzích, což umožňuje systém přizpůsobit stávající situaci společnosti s možností systém do budoucna rozšířit.

Moduly programu Aconto

Moduly programu Aconto umožňují libovolné složení instalace systému tak, aby co nejvíce odpovídala současným potřebám uživatelů. Další moduly mohou být v budoucnu kdykoliv do instalace systému doplněny. 

Verze programu Aconto

Všechny produkty mají stejné uživatelské prostředí i ovládání. Živnostník tak může například začít produktem ACONTO® Free (verze poskytovaná zdarma), pokračovat (s růstem firmy) produktem ACONTO® MSP a z něj pak snadno přejít na ACONTO® Corporate. 

Řešení přesně pro Vás 

Sestavíme účetní software Aconto na míru Vašim požadavkům.