Co program umí?

Průvodce programemPrůvodce programem

Ke stažení...

Demoverze Aconto ke staženíAconto Demoverze

Aconto Free ke staženíAconto Free

Příklady řešení 

Pro živnostníky

Faktury i pokladní doklady chci vystavovat bez potřeby znalosti účetnictví. Zapisuji přijaté faktury, které chci hradit on-line příkazem. Zaúčtování dokladů raději svěřím účetní firmě, které chci exportovat veškeré doklady...

Výhody a příklady cen sestav

 

Pro firmy

Zpracováváme evidenci dokladů. Banku řešíme on-line. Vedeme daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví. Potřebujeme správu práv uživatelů, mzdy a sklady. 

Výhody a příklady cen sestav

 
Pro účetní firmy

Zpracováváme účetnictví různým typům subjektů od živnostníků až po větší firmy. Chceme mít možnost přizpůsobení programu i importu dokladů od zákazníků. Zpracováváme mzdy.

Výhody a příklady cen sestav

Popis systému

  • Ekonomický systém certifikovaný auditorem, určený pro zpracování jak daňové evidence příjmů a výdajů, tak podvojného účetnictví podle předepsaných účtových osnov.
  • Systém Aconto je především určen živnostníkům, malým a středním firmám či účetním firmám, které s výhodou využijí importy dokladů od svých zákazníků.
  • Díky vyspělé technologii client/server, na které jsou založeny všechny verze ACONTO pro Windows, se uživatelé mohou spolehnout na stabilitu a bezpečnost uložených dat a zvýšenou propustnost sítě. Detailně propracovaná správa přístupů zabrání neoprávněné manipulaci s daty a celým programem. ACONTO rovněž umožňuje nastavit automatické zálohování dat.
  • Při vývoji systémů ACONTO je kladen velký důraz na snadné ovládání z klávesnice bez nutnosti použití myši. Rychlost pořizování dat lze optimalizovat pomocí konfiguračních funkcí. ACONTO je zajímavé také propracovanými algoritmy pro vyhledávání a třídění ekonomických dat, což umožňuje individuální nastavení naprosté většiny zobrazovaných dat a výstupních tiskových sestav. Běžné písmo v zobrazovaných textech lze plynule zvětšit až na 150 % původní velikosti. Většinu zobrazovaných dat lze exportovat pro zpracování do jiných systémů (např. MS Office).
  • Systém lze provozovat na jednom počítači nebo v počítačové síti. 
  • Tým ACONTO podporuje produkty celou řadou služeb, od fáze instalace a následného používání systému, až po telefonický hot-line i možnost osobních konzultací.