Aktuální verze
19.06.2019

3.91
verze
879
série
982
databáze

 

MZDY - legislativní změny od 1. 5. 2019

[30. května 2019]

V současné době vstupují v platnost legislativní změny týkající se zpracování mezd. Tyto změny nabývají účinnosti postupně – v měsících květen, červen a červenec.

více

Informační oznámení k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u srávce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Aconto informační bulletin

Červenec 2016

Případové studie

Aconto ve firmě Gordia

Gordia je účetní a daňová kancelář poskytující své služby již více než deset let. Klientelu tvoří zejména středně velké podniky ze sektoru financí, obchodní firmy a poskytovatelé služeb. Díky důkladné znalosti ekonomického, hospodářského a obchodního prostředí na Slovensku a v Maďarsku poskytuje Gordia služby i firmám podnikajícím v těchto zemích. Externí klienti společnosti Gordia jsou napojeni pomocí vzdáleného přístupu (Microsoft Terminal Services). Tato technologie umožňuje rychlý a komfortní způsob přenosu obrazovek a příkazů z klávesnice ze stanice klienta na server ve firmě Gordia...

Stáhnout studii

Napsali o nás

COMPUTERWORLD 9/2010 [27. května 2010]
Stáhnout archiv

NÁVOD NA STAŽENÍ AKTUALIZACÍ

Pro stažení, prosíme, postupujte dle následujícího postupu:

Instalace software

  • 1a. pro případ, že stahujete celou licenci (celý program včetně SQL serveru) klikněte na odkaz: Instalační sada pro první instalaci. Dále je postup stejný jako u Aktualizace software (viz bod 2.-8.)

Ke stažení z internetu je k dispozici pouze jednouživatelská verze - pro získání celé licence (základní plné instalace) pro více uživatelů volejte linku Aconto Hot-line +420 241 091 000.

Aktualizace software

  • 1b. pro případ, že stahujete update licence (pouze aktualizaci) klikněte na odkaz: Instalační sada pro aktualizaci.
  • 2. zvolte volbu Uložit soubor a vyberte umístnění pro uložení instalačního archivu (doporučujeme vytvoření speciálního adresáře pro tento účel, nedoporučujeme uložení na plochu)
  • 3. z tohoto adresáře spusťte soubor FULLUACO.EXE (popř. FULLUAMSP.EXE). V operačním systému WINDOWS XP potvrďte Spustit
  • 4. v okně samorozbalovací archiv klikněte na Rozbalit soubory
  • 5. soubory se rozbalují do složky C:\ACOINST, pokud tato složka neexistuje, nabídne se okno pro vytvoření složky - klikněte na ANO, pro vytvoření složky
  • 6. Automaticky se nabídne spuštění instalačního programu - potvrďte pokračování a dále již pokračujeme v instalaci dle návodu, který byl přiložen při zakoupení SW.
  • 7. Pro případ pozdějšího spuštění instalátoru spusťte soubor setup.exe, který naleznete ve složce Vámi vybrané pro umístění instalačního adresáře např. C:\ACOINST a dále již pokračujeme v instalaci dle návodu, který byl přiložen při zakoupení SW.
  • 8. v případě potíží čí dotazů kontaktujte Hot-line na tel.: 241 091 000