Aktuální verze
07.08.2020

4.01
verze
912
série
1005
databáze

 

MZDY - "Antivirus C"

[1. července 2020]

V reakci na nově přijatý zákon ze dne 16. 6. 2020 byly provedeny úpravy v modulu MZDY v programu ACONTO Corporate/MSP, umožňující volitelně zpracovat mzdy s prominutím odvodu pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti, které jsou povinni platit zaměstnavatelé jako poplatníci za zaměstnance ve výši 24.8 % z vyměřovacího základu, a to za kalendářní měsíce červen, červenec a srpen 2020 (tzv. ANTIVIRUS C)“.

Verze je k dispozici v sekci Ke stažení, popis a návod na zpracování naleznete zde, v Popisu změn, nebo rovněž v programu - poslední záložka Modul - Informace k aktuálnímu modulu - "Zobrazit" Změny v posledních verzích programu pro modul MZDY.

Aktuální provozní doba

Provoz na pobočce Darwinova 553/12, Praha 4 pro osobní návštěvy omezen, návštěvu si prosím, domluvte předem na tel. čísle 241 091 000.

Aconto Hot-line (tel: 241 091 000) funguje v obvyklé pracovní době 8.00 - 16.30.

V případě, že máte problém se dovolat, zašlete svůj dotaz na hot-mail@pcs.cz.

Aconto Hot-line MZDY (tel: 241 091 005) funguje v pracovní době 8.30 - 16.00.

V případě, že se nemůžete na Hot-line Mzdy dovolat, volejte 731 603 615.

Děkujeme.

Informační oznámení k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u srávce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Aconto informační bulletin

Červenec 2016

Případové studie

Aconto ve firmě Gordia

Gordia je účetní a daňová kancelář poskytující své služby již více než deset let. Klientelu tvoří zejména středně velké podniky ze sektoru financí, obchodní firmy a poskytovatelé služeb. Díky důkladné znalosti ekonomického, hospodářského a obchodního prostředí na Slovensku a v Maďarsku poskytuje Gordia služby i firmám podnikajícím v těchto zemích. Externí klienti společnosti Gordia jsou napojeni pomocí vzdáleného přístupu (Microsoft Terminal Services). Tato technologie umožňuje rychlý a komfortní způsob přenosu obrazovek a příkazů z klávesnice ze stanice klienta na server ve firmě Gordia...

Stáhnout studii

Napsali o nás

COMPUTERWORLD 9/2010 [27. května 2010]
Stáhnout archiv

NÁVOD NA STAŽENÍ AKTUALIZACÍ

Pro stažení, prosíme, postupujte dle následujícího postupu:

Instalace software

  • 1a. pro případ, že stahujete celou licenci (celý program včetně SQL serveru) klikněte na odkaz: Instalační sada pro první instalaci. Dále je postup stejný jako u Aktualizace software (viz bod 2.-8.)

Ke stažení z internetu je k dispozici pouze jednouživatelská verze - pro získání celé licence (základní plné instalace) pro více uživatelů volejte linku Aconto Hot-line +420 241 091 000.

Aktualizace software

  • 1b. pro případ, že stahujete update licence (pouze aktualizaci) klikněte na odkaz: Instalační sada pro aktualizaci
  • 2. zvolte volbu Uložit a po úspěšném stažení nechte soubor Spustit (případně spusťte ručně soubor fulluams.exe/fulluaco.exe ze složky Stažené soubory ve vašem počítači) – pokud se zobrazí varování „Systém Windows ochránil váš počítač“ klikněte zde pod textem na "Další informace" a poté zvolte Přesto spustit
  • 3. v okně "Aconto - samorozbalovací archiv" klikněte na Rozbalit soubory
  • 4. soubory se rozbalují do složky C:\ACOINST, pokud tato složka neexistuje, nabídne se okno pro vytvoření složky - klikněte na ANO, pro vytvoření složky
  • 5. automaticky se nabídne spuštění instalačního programu - potvrďte pokračování a dále již pokračujte v instalaci dle pokynů na obrazovce
  • 6. v případě potíží čí dotazů kontaktujte Hot-line na tel.: 241 091 000