Aktuální verze
17.04.2019

3.91
verze
870
série
975
databáze

 

Návody pro aktualizaci

[10. prosince 2018]

Návody pro aktualizaci systémů Aconto EkoSW (DOS), Aconto MSP/Corporate zde.

Informační oznámení k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u srávce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Aconto informační bulletin

Červenec 2016

Případové studie

Aconto ve firmě Gordia

Gordia je účetní a daňová kancelář poskytující své služby již více než deset let. Klientelu tvoří zejména středně velké podniky ze sektoru financí, obchodní firmy a poskytovatelé služeb. Díky důkladné znalosti ekonomického, hospodářského a obchodního prostředí na Slovensku a v Maďarsku poskytuje Gordia služby i firmám podnikajícím v těchto zemích. Externí klienti společnosti Gordia jsou napojeni pomocí vzdáleného přístupu (Microsoft Terminal Services). Tato technologie umožňuje rychlý a komfortní způsob přenosu obrazovek a příkazů z klávesnice ze stanice klienta na server ve firmě Gordia...

Stáhnout studii

Napsali o nás

COMPUTERWORLD 9/2010 [27. května 2010]
Stáhnout archiv

Kompatibilita s OS:

Programy Aconto nelze provozovat na systémech Windows XP bez SP1 a nižších a na systému Windows 2000.

UPOZORNĚNÍ pro aktualizaci na verzi 3.9 pro rok 2019:

Po aktualizaci programu z verze 3.8x na verzi 3.9 pro rok 2019 je program deaktivován a bez aktivačního klíče je funkční po dobu 42 dní, kdy jsou dostupné všechny funkce programu bez omezení. Do konce lhůty je nutné program aktivovat aktivačním klíčem platným pro verzi 3.9 !  Po prvním spuštění verze 3.9 po instalaci je nutné program ukončit a znovu spustit, tak, jak je uvedeno v informačním okně programu.

UPOZORNĚNÍ k verzi SQL serveru:

Instalační sada pro první instalaci (Aconto MSP + Aconto Corporate) obsahuje instalaci SQL serveru verze 7.5! Pro získání instalační sady obsahující instalaci SQL serveru verze 11.5 nás kontaktujte.

Upozornění pro uživatele nadstavbových programů systému Aconto:

Pokud používáte některý z nadstavbových programů systému Aconto + provedete aktualizaci programu Aconto na verzi programu 3.84/834/952 či vyšší + nastavíte zabezpečení databáze heslem, je nutné aktualizovat stávající verzi tohoto nadstavbového programu. Pokud nebude aktualizován, nebude možné se na databázi z tohoto programu připojit.  Pro zaslání aktualizace nás, prosím, kontaktujte e-mailem.